+42 (194) 842-00-63
+42 (194) 814-06-20
Arrow
Arrow
Slider

Obchodné služby

Našim klientom pomáhame propagovať ich produkty a služby na nových trhoch. Slovenským spoločnostiam vieme asistovať pri ich pôsobení v Ázii a v krajinách združených v Spoločenstve nezávislých štátov. Pre zahraničné spoločnosti budeme spoľahlivým partnerom, ktorý im pomôže pri ich pôsobení na Slovensku.

Máme skúsenosti s objednávkami týkajúcimi sa výroby a exportu potravinových doplnkov, kozmetických výrobkov, čaju či kávy, venujeme sa transakčnému poradenstvu, kontrole kvality a konzultáciám. Pôsobíme ako obchodní zástupcovia spoločností, ktoré nesídlia v krajinách Európskej únie. Pomôžeme vám prispôsobiť sa slovenskému trhu a mentalite miestnych ľudí. Ukážeme vám cestu v prípade, že váš obvyklý postup nebude účinný.

Naša spoločnosť organizuje školenia pre manažérov a vlastníkov spoločností. V priebehu týchto školení sa naučia prekonať psychologické bariéry, vidieť veci z opačnej strany a objavia spôsoby ako zvýšiť svoju motiváciu.

Okrem iného dokážeme zhodnotiť konkrétne obchodné postupy. Využívame pritom „pohľad zvnútra“ alebo „tajného klienta“.

K našim klientom pristupujeme na osobnej báze a služby, ktoré im ponúkame, sú uspôsobené ich špecifickým potrebám. Vďaka možnosti flexibilného nacenenia ponúkame optimálne riešenia za rozumné ceny.

Zavolajte ihneď alebo nám zašlite správu.